B57561G0202F000
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57561G0202F000
  • 1
Diameter : 3 mm
Height : 7 mm
Resistance : 2 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 1 %
Power Rating : 50 mW