B57891S0203F008
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57891S0203F008
  • 1
Diameter : 4.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 38 mm
B Parameter : 4300 K
Resistance : 20 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 1 %
Power Rating : 200 mW