B57164K0150J000
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57164K0150J000
Diameter : 5.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 2 mm
B Parameter : 2900 K
Resistance : 15 Ohms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 5 %
Power Rating : 450 mW