B57560G1103G005
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57560G1103G005
  • 1
Diameter : 2.3 mm
Height : 4.1 mm
Resistance : 10 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 2 %
Power Rating : 50 mW