B57891M334J
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57891M334J
Diameter : 3.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 36 mm
B Parameter : 4830 K
Resistance : 330 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 5 %
Power Rating : 200 mW
Series : B57891M
Width : 3.5 mm
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Manufacturer : EPCOS / TDK
Description : NTC Thermistors 330k 4830 3%