B57164K0153K054
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57164K0153K054
Diameter : 5.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 2 mm
Resistance : 15 kOhms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Power Rating : 450 mW