NCP18XQ681J03RB
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
NCP18XQ681J03RB
  • 1
Height : 0.8 mm
Length : 1.6 mm
B Parameter : 3650 K
Resistance : 680 Ohms
Package / Case : 0603
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 5 %
Power Rating : 100 mW
Product Category : NTC Thermistors
Series : NCP
Width : 0.8 mm