B57421V2473J062
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57421V2473J062
  • 1
Height : 1.3 mm
Length : 2 mm
Resistance : 47 kOhms
Package / Case : 0805
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 5 %
Power Rating : 210 mW
Product Category : NTC Thermistors
Series : B57421V
Width : 1.25 mm