B57164K471K
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
B57164K471K
  • 1
Diameter : 5.5 mm
Product Category : NTC Thermistors
Length : 2 mm
B Parameter : 3450 K
Resistance : 470 Ohms
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Tolerance : 10 %
Power Rating : 450 mW