ispLSI 2032A-80LTN44I
Shenzhen Chive Electronics Co., Ltd.
Contact Now
ispLSI 2032A-80LTN44I
  • 1
Product Category : CPLD - Complex Programmable Logic Devices
Mounting Style : SMD/SMT
Number of I/Os : 32 I/O
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Propagation Delay - Max : 18.5 ns
Number of Logic Array Blocks - LABs : 8
Package / Case : TQFP-44
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Tray
Number of Macrocells : 32
Operating Supply Voltage : 5 V
Maximum Operating Frequency : 83 MHz
Product : ispLSI 2032A
Manufacturer : Lattice
Description : CPLD - Complex Programmable Logic Devices USE ispMACH 4000V